Контакти

Туристичне агенство “ТревелТан” місто Біла Церква

тел

 

   Туристична компанія «ТревелТан» – багатопрофільне агентство з організації туристичних та бізнес-поїздок українських громадян за кордон і по Україні. Ми пропонуємо нашим туристам захоплюючі подорожі в більш ніж 70 країн світу, в числі яких Єгипет, Туреччина, ОАЕ, Іспанія, Греція, Хорватія, Кіпр, Таїланд, В’єтнам, Індія, Шрі Ланка і багато-багато інших країн.

    Наша мета – забезпечити відпочинок високої якості за мінімальними цінами, надати професійне обслуговування клієнтів, побудувавши з ними дружні і довгострокові відносини

   Турагенство «ТревелТан» надає своїм клієнтам повний комплекс туристичних послуг: продаж повного пакету мандрівника (проживання, проїзд, харчування, страхування і т.д.), бронювання готелів по всьому світу, візову підтримку, авіаквитки, екскурсії.

   У нашій скарбничці турів Ви знайдете будь-яку подорож, яке буде цікаво саме Вам – пляжний відпочинок, екскурсійні тури, відвідування міжнародних виставок, круїзи, гірськолижні тури, тури для молодят і весільні церемонії, індивідуальні тури в усі куточки нашої планети.

   Своїм клієнтам ми завжди пропонуємо індивідуальний підхід у виборі туру, враховуючи всі великі і маленькі побажання до планованого подорожі. Наші туристи під час перебування в подорожі 24 години на добу 7 днів на тиждень забезпечуються цілодобовою зв’язком з менеджером агентства для вирішення будь-яких питань. Ми працюємо з усіма регіонами України та забезпечуємо вильоти туристів з Києва, Одеси, Харкова, Львова, Запоріжжя, Дніпропетровська.

 

                   Нашими партнерами є найбільші оператори:

anex  tui  coral

joinup     pegas    TPG    MOUZENIDIS

   Ми готові допомогти Вам подорожувати швидко і з комфортом. Завжди до Ваших послуг  великий вибір програм. Чекаємо зустрічі з Вами в нашому офісі.

    З найкращими побажаннями, колектив туристичної компанії “ТревелТан”.

ТревелТан г.Белая Церковь