Віза

Біометричні візи

   З 23 червня 2015 в Україні та інших країнах Східного партнерства країни Шенгенської зони вводять Візову інформаційну систему (ВІС).Для отримання Шенгенської візи туристам необхідно буде з’явитися особисто до Візового центру, щоб надати свої біометричні дані (відбитки пальців і цифрову фотографію). Для всіх наступних заяв на отримання візи, які будуть подаватися протягом 5-и років після цієї процедури, відбитки пальців заявника будуть копіюватися з інформацією, що міститься в системі ВІС з попередньої подачі документів на візи.Тобто, після одноразового проходження процедури здачі біометрії, протягом наступних 5 років туристи зможуть отримувати візи без особистої подачі, як раніше.

 Винятки від зобов’язання надавати відбитки пальців стосуються наступних категорій:
1.діти молодше 12 років;
2.особи, у яких фізично неможливо взяти відбитки пальців;
3.глави держав і члени національних урядів (а також члени їхніх офіційних делегацій та їх дружини), якщо вони подорожують з офіційними цілями.

Головною умовою оформлення в’їзної візи є завчасна подача повного пакету документів відповідно до вимог конкретного консульства (паспорта, анкети, фото і т.д.).Відповідно до телеграми від імміграційної влади країн Шенгенської Угоди, громадяни України в обов’язковому порядку повинні мати наступний перелік документів для в’їзду в країни Шенгену:
1. Паспорт з візою
2. Квиток з фіксованим вильотом назад
3. Ваучер на проживання в країні
4.Готівкові кошти з розрахунку 500 EUR / USD на людину в тиждень
5. Недотримання вищевикладених правил може призвести до депортації.

Залишити коментар

Ви повинні бутиавторизовані, чтобы разместить комментарий.

ТревелТан г.Белая Церковь